Connect with us

COMPETIŢII SPORTIVE

SCM Dunărea 2020 Giurgiu – CSM PAȘCANI 2 – 0

Astăzi 31 martie 2021 s-a disputat în avans meciul dintre SCM Dunărea 2020 Giurgiu – CSM PAȘCANI. Acest meci era programat pentru etapa a VI a. Meciul a inceput la ora 11.00 . Jocul a inceput destul de bine pentru echipa noastra, dar dupa eliminarea capitanului nostru Ioana Grigoras din minutul 20 fetele au cazut. Scorul la pauza a fost de 1 – 0 pentru gazde. Dupa pauza tot gazdele au marcat in minutul 70 dintr-o greseala a apararii noastre. Meciul a fost unul bun, dar din pacate eliminarea Ioanei a adus si la dezechilibrul meciului. Meciul urmator va fi acasa pe data de 11 aprilie 2021 orele 11.

ANTRENORUL MARIAN IVAN a jucat cu : Grigoras, Cristea, Ciobanu, Paval, Haras Lacusta, Nistoreasa, Dandu, Botea, Pandele, Murariu. REZERVE : Cozma, Avramiuc, Puscasu