Connect with us

FOTBAL

LIGA A V A – CSM II PAȘCANI – SIRETUL STOLNICENI PRĂJESCU

Astazi s-a disputat etapa a XXIV a la liga a Va , seria IIIa. CSM Pașcani a primit vizita celor de la Siretul Stolniceni Prăjescu.

Meciul a inceput la ora 11.00 cu lovitura de incepere a oaspetilor.După două bare ale oaspetilor în minutele 6 și 10, primul gol al meciului a venit în minutul 15 în poarta pășcănenilor. Al doilea gol și scorul la pauza fiind marcat tot de oaspeți in minutul 35 tot de oaspeți. Iată că scorul de vine 2 – 0 pentru Siretul Stolniceni Prăjescu. După pauză pășcănenii au început să joace mai bine, iar golul de onoare al pășcănenilor a fost dat în repriza a doua de Dobreanu Emanuel în minutul 60. Din păcate oaspeții au mai înscris două goluri pana la final prin greșeala apărării. Astfel scorul final a fost de 4 – 1 pentru Siretul Stolniceni Prăjescu.